Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Wydarzenia przedszkolne

AKTUALNOŚCI:

Śnieżne zabawy

Utworzono dnia 16.02.2018

Tej zimy pogoda sprzyja dzieciom na śnieżne zabawy. Sanki, narty są na czasie, ale stara jak świat zabawa w lepienie bałwana jest chyba najbardziej popularna. Nawet zjeżdżanie zimą na zjeżdżalni może być przyjemne. 

https://photos.app.goo.gl/LB5P1cJjVBb4Vf6m1

czytaj dalej... na temat: Śnieżne zabawy

Dzień Babci i Dziadzia

Utworzono dnia 24.01.2018

Dnia 24 stycznia odbyło się w szkole przyjemne spotkanie, na które dzieci przedszkolne zaprosiły swoje Babcie i Dziadziów. Najpierw wystapiły pszczółki, które powiedziały piękne wierszyki, pośpiewały i zatańczyły. Na koniec występu zaprosiły do tańca swoje Babcie i Dziadziów. W nastepnej kolejności wystąpiły Biedronki. Zaprezentowały one radosne piosenki krasnoludków i humorytyczną scenkę o baci Gieni i dziadku Stefanie. Dzieci wręczyły Babciom i Dziadziom laurki i i słodycze. 

https://photos.app.goo.gl/yYBo5vD2RhPt3ycr1

 

 

czytaj dalej... na temat: Dzień Babci i Dziadzia

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Utworzono dnia 16.01.2018

W poniedziałek - 16 stycznia- uczniowie klas I-III oraz dzieci przedszkolne uczestniczyły w zabawie karnawałowej prowadzonej przez firmę Eureka. Zajęcia prowadziły trzy panie, które organizowały zabawy i malowanie twarzy. Z uśmiechu dzieci widać było, że się doskonale bawiły. Dzieci prezentowały się pięknie w swoich karnawałowych strojach.

Galeria pani J. Kuci- https://photos.app.goo.gl/eJXEUk6josqBjKy02

Galeria szkolna- https://photos.app.goo.gl/5QpYbMk04GUveCVQ2

czytaj dalej... na temat: Zabawa karnawałowa dla dzieci

Przy szopce

Utworzono dnia 11.01.2018

Jak co roku, dzieci przedszkolne odwiedziły Pana Jezusa złożonego w żłóbku. W tym celu udały się ze swoimi paniami do kościółka, aby tam przyglądnąć się wszystkim postaciom w szopce, o których ciekawie opowiadał ksiądz Mariusz. Niektóre dzieci próbowały nawet zostać księdzem i zobaczyć, jak to jest w konfesjonale :)

https://photos.app.goo.gl/BXBApFsnZdn7kyLS2

Urodziny Dominika

Utworzono dnia 04.01.2018

Z okazj urodzin Dominikowi składamy wiele radości i 100 lat. Buziaki.

https://photos.app.goo.gl/SJjwP0iGtTfWcLmR2

Spotkanie przy choince

Utworzono dnia 21.12.2017

W dniu dzisiejszym rodzice przedszkolaków gościli na spotkaniu przedświątecznym przy choince. Zarówno Biedronki jak i Pszczółki zaprezentowały kolędy i pastorałki oraz świąteczne wierszyki. Byli: Święta Rodzina, Aniołek, Trzej Królowie oraz Pastuszkowie i całkiem piękna i żywa choineczka. Nie brakowało także smacznych pierniczków upieczonych z dziećmi przez mamę Krzysia. Rodzice z uwagą oglądnęli występ swoich pociech i wykonali pamiątkowe fotografie. 

https://photos.app.goo.gl/08jgD6OVhnPw9Ecs1

czytaj dalej... na temat: Spotkanie przy choince

ZAŁĄCZNIKI:

								

Archiwum

Utworzono dnia 08.03.2017, 18:27

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.