Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Wydarzenia przedszkolne

AKTUALNOŚCI:

Poczytaj mi, mamo...

Utworzono dnia 23.11.2017

Naszym gościem była dzisiaj mama Ani- pani Patrycja Zima. Bardzo Jej dziękujemy za dostarczenie dzieciom radości ze słuchania treści wesołej bajeczki.

https://photos.app.goo.gl/kn4ihiVZk40tiuhB2

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 22.11.2017

Dzisiaj przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. W programie "misiowej" imprezy urodzinowej znalazły się: tańce, piosenki, wirsze, konkurencje sprawnościowe, gimnstyka, zabawy ruchowe przy muzyce, quiz wiedzy o niedźwiadkach, konkurs o wieczorynkach, zabawa logopedyczna i zabawa plastyczna "Mój kolorowy miś". Po całodniowych zabawach i swawolach z pluszakami odśpiewano gromkie "Sto lat" dla misiów, degustowano tort urodzinowy i słodkości przygotowane przez rodziców. Dziękujemy pani Marlenie Borek za pyszne babeczki i pani Asi Kuci za słodkie misie żelki.

https://photos.app.goo.gl/D6i7bZrS1W2Y23tG3

czytaj dalej... na temat: Dzień Pluszowego Misia

Urodziny Miłosza

Utworzono dnia 17.11.2017

Dzisiaj Miłoszek obchodził swoje urodziny. Życzymy mu samych pięknych dni i dużo radości. 100 lat!!!

czytaj dalej... na temat: Urodziny Miłosza

Spotkanie z panią pszczelarką

Utworzono dnia 17.11.2017

W dniu dzisiejszym ( 17 XI) mieliśmy w szkole gościa- panią pszczelarkę z Gospodarstwa Pasiecznego „ MIÓD PODKARPACKI” w Krośnie. Spotkała się z dziećmi z przedszkola i klas I-III. Spotkanie trwało 2 godziny i było bardzo ciekawe. Pani opowiadała interesujące historie o pszczółkach, wykonywanych lekarstwach z miodu oraz różnych gatunkach słodkiego smakołyku. Każde dziecko miało okazję spróbować słodkości. Takie spotkania są bardzo potrzebne, ponieważ jest to najlepsza lekcja przyrody, z której dzieci wiele zapamiętują. 

https://photos.app.goo.gl/MTmYBvK1VyoiYcNz2

Poczytaj mi...babciu...

Utworzono dnia 14.11.2017
W dniu dzisiejszym- 14 listopada- przyszła do naszego przedszkola babcia Martynki Kuci- pani Krysia, która przeczytała nam bajeczkę. Dziękujemy jej za przeczytanie ciekawych historyjek, a szczególnie za to, że przynosi nam różne...
czytaj dalej... na temat: Poczytaj mi...babciu...

Śniadanie daje moc.

Utworzono dnia 08.11.2017

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię i siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Przyłączyliśmy się więc do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc!, która przypada na dzień 8 listopada, aby uświadomić dzieciom jak...

czytaj dalej... na temat: Śniadanie daje moc.

ZAŁĄCZNIKI:

								

Archiwum

Utworzono dnia 08.03.2017, 18:27

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.