Wygrana w konkursie plastycznym z okazji 55. urodzin Małego Pingwinka Pik-Poka

Utworzono dnia 05.04.2024

Uczennica naszej szkoły - Urszula Rozenbajgier z klasy II zajęła 1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z okazji 55. urodzin Małego Pingwinka Pik-Poka zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego "Magiczna Moc Bajek". Na konkurs wpłynęło 385 prac z 215 placówek z terenu całej Polski oraz z zagranicy. Uli gratulujemy nie tylko wygranej, ale przede wszystkim kreatywnych pomysłów, życzymy również dalszych sukcesów plastycznych i nie tylko.

M. Pachana