Szkolny DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 17.03.2024

8 marca- Dzień Kobiet- na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się życzenia, kwiaty i słodkości dla małych i tych większych kobiet. Samorząd Uczniowski z opiekunami zorganizował w tym dniu krótki apel, podczas którego Tobiasz Jakubowicz przybliżył krótką historię tego święta, a przewodniczący szkoły Jan Węgrzyn złożył wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia. Na ręce Pani Dyrektor złożyli bukiet wiosennych tulipanów.  Następnie wszyscy chłopcy zaśpiewali głośne „Sto lat”.