Światowy Dzień Książki

Utworzono dnia 29.04.2024

23 kwietnia w kl.1 obchodzony był Dzień Książki. Podróż do  świata baśni zaplanowano na cały tydzień! Dziś podczas edukacji polonistycznej gościliśmy panią dyr Ninę Hanus, która z wielkim zaangażowaniem przeczytała dzieciom baśń H. Ch. Andersena "Dzielny ołowiany żołnierzyk". Wszyscy słuchali z zaciekawieniem ... Nasz gość w nagrodę za wspaniałą postawę czytelniczą obdarował uczniów małym co nieco. Na co dzień wkraczamy w świat nauki, ale uczymy się też odpowiednich postaw i chłoniemy wartości, które zawarte są również w literaturze.

E. Głód