Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 12.11.2021

Nasze Biedroneczki włączyły się w akcję „Śniadanie daje moc promującą jedzenie śniadań i zdrowej żywności”.  Na zajęciach przeprowadzono z dziećmi pogadankę-jak ważne jest spożywanie rano zdrowego posiłku.  Przedszkolaki zapoznały się z piramidą zdrowego żywienia, a także wykonały plakat.  Na naszych stołach pojawiły się sery, masło, wędliny, jajka i różne warzywa. Z tych produktów powstały smakowite i zdrowe kanapeczki, które bardzo szybko znikały z talerzyków.

A. Kucia

W tym miesiącu: 2053