Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Powiatowe Biegi Przełajowe

Utworzono dnia 09.04.2024

Brązowy medal i awans do zawodów rejonowych w biegach przełajowych wywalczyła Natalia Nowak, a 9 miejsce w swojej kategorii uzyskał Filip Zatorski.

5 kwietnia br., na trasach biegowych w parku położonym przy Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualno- Drużynowych Biegach Przełajowych, podczas których naszą szkołę reprezentowali: Natalia Nowak i Filip Zatorski.

3. miejsce zajęła Natalia Nowak i zapewniła sobie awans do zawodów rejonowych, które w najbliższą środę ( 10 kwietnia) odbędą się na otwartych obiektach krośnieńskiego MOSiR-u. Obok Natalki naszą szkołę reprezentował Filip Zatorski, który wśród bardzo dużej konkurencji, zajął wysokie 9 miejsce na ponad 40 zawodników w swojej kategorii.

Wszystkim biegaczom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.