Pola Nadziei 2024

Utworzono dnia 28.03.2024

W minioną niedzielę wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami kwestowali pod kościołami we Wrocance oraz Niżnej Łące w ramach akcji Krośnieńskie Pola Nadziei. Pieniążki zebrane podczas akcji przekazywane są na rzecz hospicjum w Krośnie. W tym roku dzięki zaangażowaniu mieszkańców zebraliśmy 1906 zł. Każda osoba, która wrzuciła datek do puszki została obdarowana symbolicznym, zrobionym z bibuły żonkilem. Warto zaznaczyć, że żonkile to symbol życia i nadziei. Serdecznie dziękujemy za pomoc w wykonaniu żonkili pani Krystynie Lipce oraz Senior Wigor we Wrocance. Podziękowania kierujemy również do pani Magdaleny Wais – Węgrzyn za pomoc w opiece nad wolontariuszami.

N. Barańska

A. Rozel