MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W RAMACH OBCHODÓW 600- LECIA WROCANKI

Utworzono dnia 12.12.2023

9 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach obchodów 600-lecia Wrocanki organizowanych przez Stowarzyszenie ''Nasza Wrocanka''.
Turniej otworzył radny Gminy Miejsce Piastowe Szymon Węgrzyn oraz przedstawiciel Szkoły Podstawowej we Wrocance Pani Barbara Lenik, a z ramienia Stowarzyszenia Nasza Wrocanka Pan Bogusław Pleskacz i Prezes Ludowo-Uczniowskiego Klubu Sportowego Strażak Niżna Łąka Guzik Wiesława.
Do turnieju zgłosiło się 48 zawodników, turniej rozegrano na 6 stołach do 3 wygranych setów.
Turniej odbył się w 8 kategoriach wiekowych, a nagrodami w 4 pierwszych kategoriach za miejsc od I do III były rakietki, dalsze miejsca otrzymały nagrody pocieszenia.
W następnych kategoriach nagrodami za pierwsze trzy miejsca były puchary, a za pierwsze miejsca dodatkowo talony do sklepu Martes.
Ponadto Pani Izabela Zatorska, nasza mistrzyni świata biegów górskich a także ambasadorka obchodów 600 lecia Wrocanki ufundowała i wręczyła dwie swoje książki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika turnieju.

Wyniki:
W I kategorii wiekowej dziewczynki do IV klasy:
I miejsce Aleksandra Lenik
II miejsce Katarzyna Gazda
III miejsce Laura Mikoś
W I kategorii wiekowej chłopcy do IV klasy:
I miejsce Kacper Gondela
II miejsce Dominik Zielanski
III Szymon Flis
W II kategorii wiekowej dziewczynki od V do VIII:
I miejsce Amelia Gondela
II miejsce Magdalena Lenik