MAM TALENT

Regulamin Szkolnego konkursu

„MAM TALENT"

I.      CELE:

rozwijanie wyobraźni i uzdolnień twórczych

popularyzowanie działań artystycznych

rozwijanie kreatywności uczniów

promowanie młodych talentów

promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu

zaprezentowanie w środowisku szkolnym różnorodnych talentów

integracja zespołu szkolnego.

II.    INFORMACJE OGÓLNE

1.     Organizatorzy :

Anna Rozel, Aleksandra Zdziarska, Natalia Barańska

2.     Adresaci:

Konkurs jest otwarty dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance.

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń lub grupa uczniów.

3.     Termin:

16 lutego 2024r.

4. Miejsce realizacji :

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance

III.  WARUNKI UCZESTNICTWA W POKAZIE TALENTÓW

1.     Zadaniem uczestników konkursu jest prezentacja na scenie posiadanego przez siebie talentu np. muzycznego, wokalnego, kabaretowego, recytatorskiego, tanecznego, teatralnego, zdolności manualnych, sztuki iluzji lub innego.

Uczeń może również dostarczyć organizatorom wytwory pracy własnej (np. pracę plastyczną, rzeźbę, konstrukcję z klocków itd.) w terminie do 13.02.2024r.

2.     Każdy uczestnik lub grupa uczestników występuje w ramach czasowych – maksymalnie 5 minut.

3.     Występ nie może zawierać treści dyskryminujących lub wulgarnych.

4.     Uczestnik ma prawo wystąpić sam lub z grupą innych uczestników biorących udział w występie.

5.     Uczestnik ma dostosować swój pokaz do możliwości technicznych sali.

6.     Prezentacje będą oceniane przez wyłonione wcześniej jury. Podstawowym kryterium będzie przede wszystkim zaangażowanie uczestnika.

7.     Organizator zapewnia sprzęt nagłaśniający, mikrofony, odtwarzacz CD, stolik, krzesło (potrzeby w tym zakresie należy wpisać w karcie zgłoszeń). Natomiast wszystkie pozostałe rekwizyty potrzebne uczestnikom do występu zabezpiecza sobie sam wykonawca.

8.     Uczestnicy są zobowiązani dostarczyć do dnia 13.02.2024r. nośnik z nagraniem podkładu muzycznego.

9.     Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia do dnia 13.02.2024r. Zgłoszenia imienne oraz zgody na udział w konkursie należy przekazać do organizatorów lub wychowawcy klasy.