Energia z biomasy – X etap „Być jak Ignacy”

Utworzono dnia 17.03.2024

Uczniowie kl.1 podczas zajęć z koła naukowego poznali sposoby pozyskiwania energii z zasobów naturalnych. Mali naukowcy wykonali doświadczenie w którym musieli wykazać się sprawnością manualną, zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz współpracą. Dzieci z dużym zaciekawieniem nadal  porównują  obserwacje wyeksponowanych prac z wcześniejszej założonymi hipotezami. Oprócz założeń programu "Być jak Ignacy" pierwszaki miały okazję wypróbować kuchenne sprzęty, które ułatwiają pracę podczas przygotowania posiłku. W klasie unosił się owocowo-warzywny zapach, a zapał uczniów do pracy był wielki!

E. Głód

W tym miesiącu: 2098