Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

WAŻNE OGŁOSZENIA PRZEDSZKOLNE

AKTUALNOŚCI:

Ogłoszenie o zajęciach w dniu 1 czerwca.

Utworzono dnia 25.05.2018

Informuję, że 1 czerwca zajęcia w punktach przedszkolnych odbędą się w godzinach 8.00-12.00. Zajęć świetlicowych oraz ciepłych posiłków nie będzie.

Ogłoszenie o zajęciach w długi majowy weekend.

Utworzono dnia 23.04.2018

Dnia 2 maja zajęcia w punktach przedszkolnych odbywać się będą w godzinach od 8.00-12.00. W tym dniu świetlicy i ciepłych posiłków nie będzie. Normalnie i zgodnie z planem odbywać się będą zajęcia w dniach- 30 kwietnia i 4 maja.

Zajęcia przedszkolne w okresie przerwy świątecznej

Utworzono dnia 23.03.2018
Informuję, że w dniach przerwy świątecznej- 29, 30 marca i 3 kwietnia- zajęcia przedszkolne odbywać się będą w godzinach od 8.00- 12.00. Opieki świetlicowej i ciepłych posiłków nie będzie. 
czytaj dalej... na temat: Zajęcia przedszkolne w okresie przerwy świątecznej

Zajęcia w punktach przedszkolnych w okresie ferii.

Utworzono dnia 25.01.2018
W czasie ferii zimowych, czyli w dniach od 29 stycznia do 9 lutego, zajęcia w punktach przedszkolnych odbywać się będą w godzinach od 8.00- 12.00. 
czytaj dalej... na temat: Zajęcia w punktach przedszkolnych w okresie ferii.

Występ dzieci na Opłatku w Domu Ludowym

Utworzono dnia 02.01.2018

Dnia 14 stycznia - w niedzielę- odbędzie się występ naszych dzieci przedszkolnych podczas wiejskiego Opłatka. Prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udziału w występie. Zbiórka w Domu Ludowym o 12.00. Wystep potrwa około 0,5 godziny.

Później - od godziny 13.30-14.00- występ  uczniów, którzy zaprezentują taniec z szarfami, kolędy oraz przedstawienie teatralne "O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach". 

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Utworzono dnia 02.01.2018

Informuję, że dnia 15 stycznia- poniedziałek- w godzinach 11.00-13.00 odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych i szkolnych z klas I-III, który poprowadzi firma zewnętrzna EUREKA. Koszt imprezy wynosi 300 zł. Dzieci szkolne będą miały udział sfinansowany ze środków Rady Rodziców. Dzieci przedszkolne płacą po 5 zł.

Na zabawę mile widziane są dzieciaki w strojach karnawałowych. W ofercie jest malowanie twarzy oraz różne zabawy. Zapraszamy również dzieci, które nie uczęszczają do naszego przedszkola. Koszt 5 zł.

Zabawa odbędzie się na sali gimnastycznej. W ofercie nie ma słodkiego poczęstunku.

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, informuję, że:

 1. administratorem  danych osobowych uczniów/wychowanków, rodziców uczniów/
   wychowanków,  pracowników, kandydatów na pracowników jest  Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance, ul. Długa 19, 38-455 Wrocanka
  tel. 13 43 115 22 lub 519 531 142   e-mail: dyrektor@spwrocanka.szkolna.net zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
 2.  dane osobowe przetwarzane będą w celu  rekrutacji, realizacji obowiązku szkolnego/ przedszkolnego, realizacji zatrudnienia pracowników i zatrudniania nowych pracowników, i nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
 3. podstawą przetwarzania  danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych  w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
 4. podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji, realizacji obowiązku szkolnego/przedszkolnego, realizacji zatrudnienia pracowników i zatrudniania nowych pracowników,
 5. posiadają Państwo prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 1. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji,
  w tym profilowaniu,
 2. Dane osobowe będą przechowywane do wycofania przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.