Utworzono dnia 03.09.2020

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że w świetle prawa szkoła nie ma obowiązku ubezpieczania dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej. Ubezpieczenie dziecka w szkole jest dobrowolne.  Dla tych Państwa, którzy zdecydują się na ubezpieczenie za pośrednictwem szkoły informujemy, po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców  ubezpieczenie będzie w InterRisk, a składka wynosi 36 zł. Więcej informacji na temat zakresu ubezpieczenia znajdziecie Państwo w zakładce Dokumenty szkolne- ubezpieczenie.