Ankieta dla rodziców, nauczycieli i uczniów

Utworzono dnia 05.09.2017

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Technologie cyfrowe w edukacji". Szczegóły projektu i ankieta pod linkiem:

Szanowni Państwo,

W ramach działalności  Fundacji Digital University, we współpracy z dr hab. Marleną Plebańską, ekspertem w zakresie kształcenia na odległość oraz wykorzystania nowych mediów w edukacji, doradcy MEN, MAiC, MNiSW, realizujemy badanie „Technologie Cyfrowe w Edukacji” dotyczące wykorzystania nowych technologii w szkołach.

Badanie skierowane jest do uczniów, nauczycieli, rodziców oraz prowadzących warsztaty z nowych technologii dla dzieci i młodzieży.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy i wsparcia nas w projekcie, który, jak wierzymy, może poprawić świadomość zarówno nauczycieli, rodziców, jak i kadry zarządzającej w zakresie rozwoju nowych technologii w szkołach. Uważamy, że bardzo istotne jest, aby głośno mówić o tym, jak ważne jest uczenie mądrze korzystać z dostępnych technologii, dostosowując narzędzia i sposób ich wykorzystania do percepcji dzieci. Smartfony, tablety i komputery używane dziś nawet kilkaset razy dziennie przez dzieci mogą być również świetnym narzędziem wspierającym edukację. Przygotowaliśmy badanie, którego celem jest sprawdzenie, na jakim poziomie jest na ten moment wykorzystanie nowych technologii w edukacji.

Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdybyście Państwo wypełnili oraz zaangażowali swoich współpracowników, partnerów, uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli w nasz projekt i przesłali ankietę jak największej ilości osób. Dane zbieramy do 15.09.2017 roku. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 6 – 8 minut

Ankieta dostępna w wersji elektronicznej: https://kompetencjecyfrowe.webankieta.pl/